Include Me Yenilikçi Eğitim Kursu

INCLUDE ME Açık Eğitim Kaynaklarına Hoş geldiniz!

Bu kaynaklar, öğretmenleri ve yetişkin/topluluk eğitimcilerini kültürlerarası ve akranlar arası arabuluculuk eğitimini kuruluşlarının faaliyetlerine ve şu anda öğrencilere sunulan eğitime entegre etmeye yardımcı olmaktadır. Bunlar, özellikle sürekli eğitim departmanlarında ve sosyal yardım rollerinde çalışanlar olmak üzere yükseköğretim öğretim üyesi için oluşturulmuştur ve yükseköğretim yöneticileri ve göçmen eğitimi paydaşları ile ilgili olacaktır.

Bu kaynakları tam olarak nasıl ve neden kullanmanız gerektiğini öğrenmek için lütfen videoyu izleyin.

Aşağıdaki durumlara uygun olarak doğru yere geldiniz:

  • topluluklar, mülteciler ve aktivistler arasında resmi olmayan eşler arası arabuluculuk hakkında bilgi edinmekle ilgileniyorsanız,
  • gönüllü, yeni topluluk üyesi, öğrenci, öğretmen veya topluluk eğitimcisi, yükseköğretimde akademisyenseniz.

Eğitim materyallerimizin 3 ana amacı bulunmaktadır:

Arabuluculuk eğitiminin verilmesine yönelik dönüştürücü ve sürdürülebilir bir yaklaşım oluşturarak topluluklar içinde ve akranlar arası arabuluculuğu teşvik etmek.

Arabuluculuk eğitiminin sunumunu geliştirmek için eğitimcilere yeni bilgi ve beceriler sağlayan kaynaklar oluşturmak.

Yüksek kaliteli malzemelerin herkes için ÜCRETSİZ olarak mevcut olduğundan emin olmak!

Ücretsiz çevrimiçi kursumuzu bugün indirin!

Sözlük

Bu Sözlük, modüllerimizin bağlamını ve anlamını tam olarak anlamanıza ve kültürlerarası eşler arası arabuluculuk ilkelerini benimsemenize ve toplum içinde böylece kendi rolünüzü destekleyebilmesine yönelik olarak size – eğitimciye ve aynı zamanda öğrenciye – hizmet edecektir.